بازدید عضو هیات مدیره بانک سپه و مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری امید از سیمان هرمزگان

12 آذر, 1401

بازدید عضو هیات مدیره بانک سپه و مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری امید از سیمان هرمزگان

آقای دکتر پرتوافکنان عضو هیات مدیره بانک سپه عصر شنبه پنجم آذرماه به همراه آقای دکتر ابراهیمی مدیرعامل شرکت گروه  سرمایه‌گذاری امید از بخش‌های مختلف کارخانه سیمان هرمزگان بازدید کردند.

در این بازدید آقای پرتوافکنان با اشاره به اینکه آب و برق از مهمترین الزامات کارخانجات و صنایع می‌باشد و با توجه به اینکه نمونه کارهایی درخصوص ایجاد نیروگاه برق انجام گرفته است، خواستار مطالعات و تعریف پروژه جهت راه‌اندازی نیروگاه برق در منطقه شد.

آقای دکتر آقابیگی مدیرعامل و عضو هیات مدیره سیمان هرمزگان هم ضمن تشکر از حضور آقای دکتر پرتوافکنان و آقای دکتر ابراهیمی در کارخانه بیان نمودند که با توجه به شرایط موجود در منطقه مطالعات و بررسی‌های لازم درخصوص راه‌اندازی نیروگاه برق به زودی در دستور کار این مجموعه قرار خواهد گرفت تا علاوه بر برآوردن نیازهای کارخانه، تولید در کارخانه تداوم یافته و وابستگی به برق سراسری کاهش یابد.

در ادامه بازدید آقایان پرتوافکنان و ابراهیمی به همراه آقای دکتر آقا بیگی  از مناطق زلزله زده سایه خوش و روستای بنو و پروژه آب‌ شیرین‌کن بازدید و بر امکان سنجی درخصوص کمک به مناطق فوق در راستای مسئولیتهای اجتماعی تاکید نمودند.

تغییر زبان