5 آبان, 1397

برای نخستین بار در ایران اتفاق افتاد؛ اخذ استاندارد هندوستان BIS IS 269:2015 در تولید سیمان خاکستری توسط شرکت سیمان هرمزگان

شرکت سیمان هرمزگان در راستای افزایش میزان صادرات ، برای نخستین بار در ایران پس از طی مراحل فنی، موفق به اخذ استاندارد هندوستان BIS IS 269:2015 در تولید سیمان خاکستری شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سیمان هرمزگان، مهندس سلیم احمدنژاد مدیر کنترل کیفیت و آزمایشگاه ها با اشاره به فرایند 6 ماهه اخذ گواهینامه BIS IS 269:2015 گفت: سیمان هرمزگان به منظور افزایش میزان صادرات و ورود به بازار بزرگ هند، اقدام به دریافت استاندارد این کشور کرد که پس از پیگیری ها و طی مراحل فنی برای اولین بار در کشور موفق به اخذ استاندارد هندوستان BIS IS 296:2015 در تولید سیمان خاکستری شد.

وی افزود: برای دریافت این گواهی، کارشناسان استاندارد هندوستان چندین بار در کارخانه حاضر شدند و اقدام به نمونه برداری و بررسی آن در آزمایشگاه های مجهز کشور هندوستان کردند.

مهندس احمدنژاد ادامه داد: استاندارد BIS IS 269:2015 هندوستان استانداردی است که با استفاده از آن می توانیم محصولات خود را به بازار بزرگ هندوستان وارد کنیم. وی معیارهای اخذ این گواهینامه را بالا بودن کیفیت سیمان، روند تولید و کنترل کیفیت در کارخانه و آزمون پرسنل عنوان کرد.

, , , ,
تغییر زبان